es en pl
E-mail

Wpisz swój adres email by otrzymywać aktualne informacje i filmy video.

Jamrozy-Lukasz Robert jest niesamowity. To człowiek który ma marzenia, i je realizuje. Jak sam mówi: jeżeli czegoś nie wiesz teraz - to zawsze możesz się tego nauczyć! Co najważniejsze - on nie tylko mówi, on przede wszystkim działa. W jego słowniku nie ma porażki, są jedynie wyzwania, które się przechodzi, i tyle, po prostu.

Ma sporo wiedzy, ale na tym nie poprzestaje. Szkoli się i rozwija, idzie cały czas do przodu. Kiedy spotkałem go na szkoleniu miliardera Donalda Trumpa w Barcelonie, widać było jego świetne podejście do życia. Otwartość, chęć pomocy innym - samo przebywanie i rozmowa z nim sprawia, że się rozwijasz, i uczysz. Takich ludzi najbardziej sobie cenie.

Mógłbym jeszcze coś napisać - ale zamiast czytać to co ja napisałem, skorzystaj z wiedzy Roberta, i z jego materiałów - gwarantuje ze znajdziesz tam co dla siebie! pozdrawiam i samych sukcesów życzę
Łukasz Jamroży
lukaszjamrozy.pl

 

 

Dawid Sobkow Robert jest bardzo konkretną osobą. Wyznacza sobie kolejne cele, zadania i z łatwością realizuje je zgodnie z planem. Widać że Robertowi wielką satysfakcję sprawia pomaganie innym, zauważyłem to gdy sam poprosiłem go o pomoc.

Bardzo cenię w Robercie jego upartość w dążeniu do celu i konsekwencję. Pamiętam również naszą rozmowę o celach w Katowicach, gdzie właśnie przekonałem się że jak Robert coś postanowi to to osiągnie :)

Pozdrawiam
DawidSobkow.pl

 

 

Grzegorz Kusz Pełen energii, wiedzy i zapału do pracy by każdego dnia dochodzić do wyznaczonych celów. Taki właśnie jest Robert. Mimo że znam go zaledwie pół roku nauczyłem się od niego w tym czasie bardzo wiele.

Jest świetnym szkoleniowcem i mówcą. Bardzo wymownie uczy i dzieli się wiedzą, którą posiada. Jest praktykiem - używa bardzo wielu przykładów co pomaga w przyswajaniu wiedzy. Uczy też jak bardzo szybko i skutecznie wprowadzić nową wiedzę w życie.

Przebywanie z nim - czy to na szkoleniu, czy na spotkaniu towarzyskim to czysta przyjemność. Świetny człowiek! Warto go poznać i/lub z nim współpracować.
Grzegorz Kusz
www.grzegorzkusz.pl

 

 

Kasia_Wojcik Roberta miałam okazję poznać podczas szkolenia na Praktyka NLP. Wydał mi się poważny, spokojny i opanowany... Wspólny wyjazd do Barcelony przyniósł nowe doświadczenia. Okazało się, że jest też zawsze uśmiechnięty, spontaniczny i nieco zwariowany:) Jest osobą, która umie słuchać i dzięki temu szybko się uczy.

Z każdym dniem zdobywa coraz więcej pewności siebie oraz wiary w to, że uda mu się zrealizować swoje cele. Jestem przekonana, że uda mu się wszystko co sobie zaplanuje bo w każde działanie wkłada swoje serce. Dokładam kawałek mojego i życzę dużo powodzenia w przyszłości zarówno w sferze biznesu jak i życia prywatnego!
Kasia Wójcik

 

 

Znasz człowieka, na którym można polegać, któremu można bezgranicznie zaufać, a to co Mu powiesz zostanie tylko między Wami? Lojalnego, odpowiedzialnego, umiejącego słuchać innych? Optymistę nie znającego rzeczy niemożliwych, otwartego na nowe pomysły i wyzwania?

Nie lubiącego monotonii, a co za tym idzie stawiającego na działanie i własny rozwój. Nie będącego bezpłciowym bytem na Ziemi, mającego własne zdanie, którego będzie bronił, a mimo tego słowo kompromis nie będzie Mu obce?

Ja znam, tym człowiek jest Robert Siemionka.
Bartłomiej Wieczorek,
wieloletni kolega, przyjaciel